Zpět na seznam seminářů

KRIZE COVID-19: VÝZVA PRO PROJEKTOVÉ TÝMY VE VĚDĚ A VÝZKUMU

( přihlášených 120 / 200 )

Datum konání: 19. listopad 2020 od 09:00
Místo konání: online na platformě Microsoft Teams


3. ročník konference v rámci projektu LTI 18010 „Podpora výzkumné komunity v ČR z pohledu rozvoje otevřených software a komunikace v evropských vědecko-výzkumných projektech“.

V úvodu konference zazní příspěvek na téma Krizový management - Kdo je připraven, není překvapen, který shrne základní principy a nástroje krizového managementu, včetně příkladů z praxe. Přednášející Jitka Tejnorová, jednatelka DMC management consulting, s. r. o.

V další části programu budou představeny výjimečné projekty, které vznikly jako odpověď na koronavirovou krizi. Projekty budou prezentovat řešitelé nebo členové projektových týmů z ČVUT v Praze a UJEP Ústí nad Labem.

Druhý blok programu bude zaměřen na nový rámcový program Horizont Evropa, který představí Mgr. et Mgr. Zuzana Čapková a RNDr. Monika Vrajová, Ph.D. z Technologického centra AV ČR. Následovat bude diskuze k tématům: MSCA postdoctoral fellowships a možnosti zapojení do kolaborativních projektů MSCA RISE, ERC Starting granty a témata Horizontu Evropa v oblasti zdraví se zaměřením na techniku.

Konference je určena pro doktorandy, mladé vědce, akademické pracovníky a odbornou veřejnost 

 Pro příhlášení na seminář musíte být přihlášen v aplikaci.

Pokud nemáte svůj účet, můžete si ho vytvořit zde

Registrace na seminář je možná od 27. říjen 2020 od 13:00 do 17. listopad 2020 do 15:00