Zpět na seznam seminářů

Lobbying in European affairs

( přihlášených 0 / 1 )

Datum konání: 31. březen 2015 od 09:00
Místo konání: velká zasedací místnost Rektorátu ČVUT (B2-218), Zikova 1903/4, Praha 6 – Dejvice


Platforma EEBCZ pořádá ve spolupráci s European Training Academy první ze svých školení zaměřených na oblast nevýzkumných dovedností v oblasti energeticky efektivní výstavby. Tématem je "Lobbying in European affairs", blíže viz přiložený program. Školení se uskuteční 31.3.2015 v Praze v prostorách rektorátu ČVUT v Praze. Školení je zdarma a probíhá v anglickém jazyce.

V první části lektor představí základní členění evropských institucí a akterů, kteří dění v Bruselu ovlivňují. Zaměří se na výzkumnou a vývojovou politiku, specificky na oblast energeticky efektivní výstavby. V další části školení se účastníci prostřednictvím případové studie dozvědí, jaké metody je možné v lobbingu uplatnit a jak je využít v oblasti energeticky efektivní výstavby. Naučí se, jak napsat "advocacy letter" tak, aby měl požadovaný dopad a pomocí simulovaných situací si vyzkouší, jak jednat s jednotlivými aktéry v Bruselu. Lektorem je András Baneth z European Training Academy v Bruselu.

Školení je pro všechny účastníky zdarma. V případě naplnění kapacity je účast garantována pouze členům platformy EBECZ od úrovně BASIC (staňte se členy ZDE). Přihlásit na seminář se můžete do 20.3.2015 pomocí kontaktního formuláře, do zprávy prosím napište "školení Praha".